Марина Ставнійчук: Сьогодні на часі Новий Суспільний Договір
Марина Ставнійчук: Сьогодні на часі Новий Суспільний Договір

18 березня 2016 року у Києві відбувся Український форум бізнесу, що об’єднав ділову спільноту з усієї України. У заході також взяла участь заступник Голови Союзу юристів України Марина Ставнійчук.

За її словами, цей Форум – серйозний сигнал для влади.

«Сьогодні в умовах серйозної політичної, соціальної, гуманітарної кризи в якій знаходиться наша країна, ми всі розуміємо – вимагається дуже системна, фахова, відповідальна, патріотична робота по всіх напрямах розвитку нашої держави. Абсолютно очевидно, що сьогодні на часі, з точки зору суспільного стратегування, – Новий Суспільний Договір. І Нова Конституція України на засадах верховенства права, свободи, демократії, конкуренції як політичної, так і економічної тощо – має бути основою цього Нового Суспільного Договору. Країна однозначно потребує легітимності влади, легітимності тих процесів, які сьогодні відбуваються в країні», – зазначила Ставнійчук .

Від імені Союзу юристів України Марина Ставнійчук зазначила, що фахове юридичне середовище — юридична спільнота не просто  готова обговорювати, а готова до практичної роботи з точки зору напрацювання Нового Суспільного Договору. За її словами під ним розуміється нова Конституція України плюс план перспективного соціально-економічного прогресивного розвитку країни.

«Ми відповідальні за свою країну і в свою чергу готові долучитися до активної роботи, до всіх ваших зусиль для того, щоб передати країну нашим нащадкам у нормальному, європейському стані. Влада сьогодні, крім активного громадянського суспільства, сподіваюсь, отримала ще одного серйозного партнера – соціально відповідальний український бізнес», – підсумувала М.Ставнійчук.

ЩЕ ПО ТЕМI