Звіт за результатами регіональної Конференції «Гендерна рівність у виборчому процесі»
Звіт за результатами регіональної Конференції «Гендерна рівність у виборчому процесі»

25-26 листопада 2015 року Венеційська комісія Ради Європи у співпраці з Центральною виборчою комісією Грузії провели в м.Тбілісі, Грузія, першу регіональну конференцію з питань гендерної рівності у виборчих процесах.

У Конференції взяли участь, зокрема, Делегація Європейського Союзу, Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Міжнародний інститут демократії та сприяння виборам (International IDEA), Організація з безпеки і співробітництва в Європі / Бюро з демократичних інститутів і прав людини (ОБСЄ / БДІПЛ), Міжнародний фонд виборчих систем (IFES), Національний демократичний інститут (NDI), Міжнародний республіканський інститут (IRI), представники Ради Європи та Парламентської асамблеї Ради Європи.

У Конференції також взяла участь голова Правління Громадського об’єднання «За демократію через право» Марина Ставнійчук.

Загалом у Конференції взяли участь близько 50 учасників, у тому числі доповідачі з Азербайджану, Грузії, Німеччини, Молдови, Ісландії та Італії.

Під час конференції було детально обговорено чотири основних питання:

— Гендерна рівність і вибори: міжнародні стандарти та рекомендації;

— Гендерна рівність, виборчі процеси та виборчі системи;

— Гендерна рівність та політичні партії; а також

— Гендерна рівність та виборчі процеси: кращі практики.

Вашій увазі пропонується переклад Звіту Венеційської комісії за результатами проведеної Конференції, а також текст доповіді М.І.Ставнійчук «Гендерна рівність і внутрішньопартійна демократія», які можна завантажити у форматі PDF.

   Звіт регіональної Конференції 25-26_11_2015 – Грузія.pdf

Stavniichuk – dopovid-gender_25-11-2015.pdf

img_0120

img_0112

img_0005